Embriyo Detoksu Nedir, Ne Kazandırır?

Comments ( 28 )

  • Hocam fsh değerim yüksek 3 ay önce 40 değerindeydi. En kısa zamanda İnşaallah hastanenizde tüp bebek tedavisi düşünüyorum. Bu yöntem benim içinde geçerliliği? Saygılarımla.

  • Hocam benim yumurtalarim boş cikiyor erken cevap verdiği için bu tedavi bana olurmu acaba

  • Yumurtalarımın kalitesi düşük olduğundan dölenmeden sonra hüçreler bölünmüyor bu tedavi bana olurmu

  • Ben 43 yasindayim.iki tup bebek uygulamam oldu.ilki tuttu ancak emriyonun kalbi atmadi.8 haftada kürete edildim.ikinci tup bebek tutmadi..üc gun önce lapiroskopi oldum sol tüpünde hidrosalfenks tikalilik var şaibesi söyleniyordu..laporoskopide verilen metilen mavisi her iki tupten rahat gecis saglamis..tekrar bülent hocama tüp bebek uygulatmak istiyorum..ne zaman uygulamaya baslayabilirim..\r\nEşimin psikolokisi bu durumdan cok etkileniyor…ikimizinde ilk evliligi cocugimuz yok..once rabbimin izniyle bülent hocam bize yardimci olun lütfen saygilarimla….

  • Merhaba,\r\nYasimdan dolayi (45) basarisiz deneme yasadim..yumurtalarim vardi ama yas faktoru…ve baska da sorunum yoktu..denemeyi biraktik biz de tup bebegi..simdi yasim 49. Acaba bu benim icin de bir umut olur mu? Yoksa gec mi? Hala adet goruyorum..

  • Merhaba \r\nHocam bir desteğe ve olumlu bir yönlendirmeye ihtiyacım var. 2018 Ocak ayında planlı gebelik folik asit kullanımı ve iki ay reglide azalma… değerlere bakıldığında fsh 11 amh 0.01🥺 değerlerim bir düşüyor bir çıkıyor regli olamıyorum , yumurta takibi başka dr derken 7 ay geçti ve tüp bebeğe gittik değerleri görünce cyclo prognova verdi değerler düzelirse haberleşiriz yürüyüş ve bir çocuğun var yeter denildi. Yardımcı olursanız sevinirim🙏🙏🙏🙏\r\nYaş 36 8 yaşında oğlum var

  • Merhabalar hocam,

    Ben şuanda 43 yaşındayım. 35 yaşındayken ilk yumurta toplama ve transfer işlemi yapıldı. İlktransfer düşükle sonuçlandı.ikinci transferden hamilelik gerçekleşti ve sağlıklı bir çocuğumuz oldu. Ondan sonrasında 5 kez yumurta toplama neticesinde 7 kez transfer denedik ama hepsi olumsuz oldu. Şimdi son kez denemek istiyorum. Doktorum bana pgs yöntemini denememiz lazım dedi. Bir kaç defa yumurtalarını toplayıp hepsini birden pgs yöntemiyle incelediktenten sonra transfer yapılacak dedi. Ben yaşım gereği istiyorum ki yapılabilecek en iyi tedavi uygulansın. Siz ne tavsiye edersiniz. Nasıl bir yöntem izlememiz daha iyi olur. Lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler