Tüp Bebek Tedavi Süreci

Ön Görüşme

Bilgilendirme

2. Gün

İlk test

6. Gün

Folikül takibi

9. Gün

Folikül takibi

12. Gün

Tetikleyici ilaç

13. Gün

Yumurta toplama

22. Gün

embriyo transferi

Eve dönüş

Tanı

  • Rahim Faktörleri 1%

  • Azalmış Yumurtalık Rezervi %10

  • Ovulatuary Disfonksiyon %11

  • Tüp Faktörleri %10

  • Çoklu Faktörler %10

  • Bilinmeyen Faktörler %15

  • Endometriozis %3

  • Erkek Faktörü %40

Димитър Сурчев
Димитър Сурчев
2022-10-05
Топ ниво!!!
ENES Hasanoglu
ENES Hasanoglu
2022-09-18
Prof. Dr. Bülent Tıraş bu işin gerçekten uzmanı gittiğim için çok şanslıyım . Tedavi süreci ilgili her türlü ayrıntıyı anlatıyor . Doktor - hasta ilişkisinden ziyade . Arkadaşımmış gibi rahat konuştuk .
Sabina T.
Sabina T.
2022-09-07
Dilek Köle,
Dilek Köle,
2022-08-18
Kesinlikle gözünüz kapalı bir şekilde gidebileceğiniz bir doktorumuzdur.tabi önce Allah'ın izniyle sonra da hocamızın vesilesiyle anneliği tadacaginiza emin olabilirsiniz.ben kendi adıma diyeyim çok deneme yaptık.yedi tedavi gördük ve en son bir doktorumuz bize dedi ki siz boşa ugrasmayin çocuğunuz olmaz o yüzden tüp bebek tedavisini de yarım birakiyoruz bu dosyanız bu da kalan paraniz denemeyin boşa deyip bizi göndermişti .aradan geçen zamanda rabbim karsimiza bir yerde Bülent hocamızı cikartti.ve ilk görüşme olsun ve son gün tedaviye kadar bize umut oldu.once rabbimin izniyle hocamızin vesilesiyle anneliği tattım.rabbim herkese nasip etsin.ve herkesin inşallah bir yerde yolu hocamızla kesişsin 🥰😊
Sultan Yıldız
Sultan Yıldız
2022-08-17
Öncelikle merhabalar.Ben geçen yıl İngiltereden tedavi için geldim.Ağustos ayında transferim gerçekleşti.bu sene anneler gününde sizin sayenizde ANNE oldum ve ilk denemede.Transfer gününü hiç unutmuyorum bana hamile kalcaksın demiştiniz.Şu an oğlum kucağımda size bunları yazıyorum en derinden hissederek.Herşey için Bülent hocama ve Tansu beye çok teşekkür ederiz.Eylül’de Türkiye ye geldiğimizde oğlumu yanınıza getireceğim.
Semra Yeşil
Semra Yeşil
2022-08-17