Varikosel Nedir? Varikosel Nasıl Tedavi Edilir?

Comments ( 12 )

  • hocam benim aylar önceki raporumda varikosel yoktu.su anki degerimde her iki tarafımdada var.degerlerim söle:sag testis boyutunda sola göre kücük görunum. rapor icerisinde tanımlanan bulgular radyolojik olarak solda belirgin biletaral olarak varikosel/sagda grade 1,solda grade 3-ile uyumlu. bu sonuca göre kesin ameliyat olmam sartmıdır hocam.

  • Merhaba Doktor Bey Biz 7,5 senelik evliyiz.Evlilik süresinde hiç hamile kalamadım.Bende de polikistikover var tüm belirtileri var.Kilo kılanma adet düzensizligi bunun için kilo verdim.92 kilodan 76 düştüm suan 2 ayı geçmicek şekilde adet olmaya başladım.Eşimde de varikosel var sprem sayısıda normalden biraz düşük size gelmek istiyorum.Bugün cargı merkezinize not bıraktım.Bilgi için normal yada tüp bebek olarak cocugumuz olur mu şimdiden teşekkürler

  • Merhaba hocam, iki yillik evliyim, yaslarimiz 30.\r\n 14 aydir korunmuyoruz fakat cocugumuz olmuyor. Esimde morfoloji 2 cikti. 3 ay boyunca proxeed plus kullandi doktorumuz 90% hamile kalirsin demisti ama hala bir gelisme yok.ilac biteli 3 ay oluyor. Bu siralar tekrar sipermiogram testi yaptiracagiz. Morfoloji duzelebilecek bir sey mi ilac tedavisine devam mi etmeliyiz yoksa caremiz tup bebek mi? Simdiden tesekkurler hocam.