Tüp Bebek Başarı Yüzdesi Hesaplama Aracı’na hoş geldiniz.
Bu hesaplayıcı, gebe kalma şansınızı anlamanıza yardımcı olmak için kişisel verilerinizi temel alır. Aşağıdaki sorulara verdiğiniz cevaplar, hesaplama aracı tarafından size verilecek olan tüp bebek tedavisindeki başarı ihtimalinizi etkileyecektir.
Bir kadın hastalıkları doğum ve tüp bebek uzmanı tarafından ayrıntılı bir muayenenizin yapılması ve önceki tedavilerinize ait detayların hekim tarafından değerlendirilmesi sayesinde oluşturulan bireysel üreme tedavileri sayesinde hesaplayıcı tarafından size verilen bu başarı oranlarında değişiklikler sağlanabilir. Tüp bebek başarı oranı hesaplama sonuçları bu nedenle sizin verdiğiniz cevaplar üzerinden oluşturulan verilere dayanmaktadır.
Öykünüzde ve muayenelerinizde başarı oranlarınızı etkileyebilecek hekiminiz tarafından farkedilip düzeltilebilecek pek çok farklı değişken olabilir. Bu nedenle hesaplayıcının size verdiği oranların tahmini olduğunu hatırlayınız ve en doğru sonucu almak üzere merkezimize başvurunuz. Umuda yolculuğunuzda size eşlik etmek dileği ile sağlıklı günler dileriz.

Lütfen yaşınızı girin!

Lütfen boyunuzu girin!

Lütfen kilonuzu girin!

Lütfen zorunlu alanları doldurun!

Sonuç Hesaplanıyor. Lütfen Bekleyiniz...

Bülent Tıraş'a Sorun

Sorunuz gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz...