Comments ( 21 )

  • Hocam benim doğuştan testislerim karnımin içindeydi askerlikte birini indirmeye çalıştılar havada kaldı ve şimdi yokoldu öte ki testis im kasık ile idrar kesesi arasında sıkışmış yani daha karnimin içinde Sperm testlerinde herhangi bir ölü veya canlı hücreye rastlanilmamaktadir yazıyor 32 yaşındayım ve 4 yıllık evliyim benim çocuğumun olma şansı varmı acaba En kisa surede cevaplar sanız sevinirim

  • Önce ben tüp bebek tedavisine başladım benim tutunca yanımdaki görümcem de gitti onunda oldu çok şükür ve biz önce Allah sonra Bülent hocaya çok çok dua ediyoruz.

  • merhaba adanadan seda bende anne olmak istiyorum ama ne yazık ki gittiğim onca doktor zor olduğunu söyledi henüz 26 yaşındayım 3,5 yıllık evliyim ilk yılımda bir bebeğim karnımda öldü sonra hiç olmadı:( en son prof. bülent haydardedeoğluna gittim erken menepoz olduğumu söyledi yumurtlama en fazla 2 3 onlarda ne yaptıysak gelişmedi iğneler kullandım göbekten reglim düzensizleşti har ay olduğuma binlerce kez şükrediyorum ama belkide stresten olamıyorum hormon seviyesi çok yüksek fsh 80leri buldu diğer ay 30 düştü amh ise 0,21 değerlerim çok düzensiz… doktorum ufacık bi ışık bile göremediği için tedavimi iptal etti ve bana kıbrısa git ordan hiç tanımadığım bi bayanın yumurtasını nakledip anca öyle çocuk sahibi olursun demişti.. bu benim için yıkıcı bir durumdu o an ölmek istedim eşim ne kadar da destek olsa içimdeki o evlat sahibi olamama duygusu düşüncesi bni çok mahfetti… eşim olmazsada olur desede içim parçalanıyor… bizde bir aile olmak istiyoruz..

  • bizede yardım eder misiniz????

  • Merhaba,ben 49 yaşındayım.ama her ay düzenli adet oluyorum ama çok az miktarda bir pes kadar.menepoza girdim mi acaba merak ediyorum cevaplandırırsanız sevinieim

  • Eşimde azospermi var 2 yıllık evliyiz çocugumuz olmuyo İstanbul acıbadem maslak ta eşim tese ameliyatı oldu canlı sperm bulamadılar. Yapacak birşey yok deyip bizi geri gönderdiler. O günden sonra umudumuzu kestik.