Tüp Bebek Tedavisinin Tutmama Nedenleri

Comments ( 12 )

  • Iyi günler hocam. Embriyo transferinin 15. Günü kan değerim 26 larda iki gün sonra tekrar kan wereceğim. Hamile kalma şansım nedir bu durumda. Şimdiden teşekkürler .

  • 11 gun once tup bebek yaptirdim 10 gunu test yaptirdim negatif cikti bende adet gormeye basladim ayni gun hastaneyi aradim tutmamis dedi cok kotu oldum bugun adetim fazlalasti 9 yillik evliyim 34 yasindayim hic hamile kalmadim esimin sonuclari iyi cikti neden olmadigini anlamiyorum ne olur yardimci olun cok kotuyum

  • Merhaba hocam 4 yıllık evliyim. Eşim 47 xxy klanferter sendromu. Antalyada 2 sefer tüp bebek tedavisi gördük. Ama sonuç alamadık. 3 tedavi için de kıbrıs tüp bebek merkezine baş vurduk. Transfer yapıldı emriyolar A kalite çok güzel diye söylediler. 7 gün test yaptirdik ilk değer 11.48 çıktı 9 gün 28.56. Çıktı 12 gun saat 13.00 da 10.43 çıktı dedik yanlislik vardır diye başka hastaneye gittik saat 16.00 da sonuç 8.45 düştü. Konuştuk karşı tarafla tutmuş ama düştü diye söylediler. Sizce neden böyle oluyor nasıl oluyorda tutan emriyolar. Düşüyor. Bu başımıza 2.ci sefer geliyor. Bu konu hakkinda Bilgi verebilirmisiniz Teşekkürler.