Blastokist Transferi Nasıl Uygulanmaktadır?

Comments ( 12 )

  • hocam saygilar selamlar biz hastaniziz sizin tedavimiz devam ediyor. diyarbakirdan geliyoruz iki defa yumurta toplandi 3 embriyo donduruldu 3. gun embriyosu gecen ayda gelecektik gelemedik maddi yonden kendimizi topaelayamadik kismetse bu ay geleceyiz size maddi konuda yardimci olacagim demistiniz ama oraya geldiyimizde personeller bize yardimci olmuyorlar sizin bu sozunuzu kendilerine iletiyoruz yok oyle birsey diyorlar. oysaki siz yardimci olurum demistiniz asgari ucretle cok zorlaniyoruz hocam bu sizde ilk toplamda 5. denememiz olacak allahin izniyle size cok inaniyor ve guveniyoruz maddi konudada bize yardimci olsaniz size cokdaha minnet duyariz allaha emanet olun kalin saglicakla saygilar.

  • Hocam ben samsundan hastanızım. Hastane yenilenmiş ama personeliniz çok ilgisiz ve gaddarlar. İğne yapmam gerektiğini söyledim bana heryer kapalı tuvalette yapın dedi. Hijyenik olmayan yer ve hastane personeli için hiçde etik olmayan bir davranış. Hijyenik değil dediğim halde ısrarla ve sertçe başka biryer yok tuvalette yapın defi. 3. Yumurta toplamasında şok oldum benden 9 bin küsür ücret alındı. 3. Aşamada ücretin düşeceğini söylemişlerdi. Fakat ısrarla personeliniz ücreti aldı. Kimseye sormadı. Beni aradıklarında metrodaydım. Mesajla öğrendim geri arayıp bilgilendirilmek istediğimi söyledim fakat aramadılar. Moralim çok düşük olarak ameliyathaneye girdim. Bilmiyorum bu mesajları okuyormusunuz veya görevli okuyormu. Bir sorun olduğunda personelinizin ilgisiz kalması hastalarınız için moral bozucu.

  • Personel probleminiz varmış galiba. Bence hastalarınız anlayışsız ve kötü bir muameleyi hak etmiyor. Onların moralini bozamazsınız. Asla boyle bir yere kimse gitmek istemez. Kötü reklama.neden olmuş personeliniz